Náš tým

PETRA HAVLÍKOVÁ,
majitelka Fit-Angel.

Petra Havlíková
Již 22 let se aktivně pohybuje v oborech zdravý životní styl, image, komunikace a osobní rozvoj. Nadšený příznivce a trenér jógy a body&mind. Autorka projektu 1Wellness a Foodfashion, certifikovaná výživová poradkyně a image konzultantka, lektorka dalšího vzdělávání.
Motto: “Když nejsi ochoten udělat změnu, není ti pomoci.“
TELEFON: 420 608 479 390
EMAIL: petrahavlikova@1wellness.cz


RENATE RYBNÍČKOVÁ,
poradce zdravého životního stylu

RENATE RYBNÍČKOVÁ
Renate pracuje v oblasti výživy, pohybu, instruktor Nordic Walking, péče o pleť a změny životního stylu již 16 let. Během této doby absolvovala mnoho školení nejen v ČR, ale i v zahraničí. Je spolehlivou a citlivou součástí našeho týmu, oddaná své práci, využívající všech možností pro podporu a úspěch svých klientů.
TELEFON: 420 736 533 289
EMAIL: rybnickovarenate@gmail.com


EVA POKORNÁ,
masérka.

Eva Pokorná
Masírování mě naplňuje, přináší radost a harmonii do života mého i mých klientů. Během dvanáctileté praxe jsem absolvovala nespočet kurzů a osobnostních seminářů. Šla jsem cestou Oshových meditací, Reiki, Andělských seminářů (mj. Charles Viertue), psychologických seminářů. Mám za sebou roční studium arteterapie a muzikoterapie, ženské semináře, Etikoterapii.
TELEFON: 420 603 189 216
EMAIL: evanepokorna@gmail.com


HANČA JANDOVÁ,
trenérka rychlých lekcí.

Hana Jandová
Miluji sport, kterému se věnuji již od dětství, nejen jako fyzicky prospěšnou aktivitu, u které si ráda dám do těla, ale i jako formu relaxace a způsobu uvolnění od dnešní zrychlené doby. Ve volném čase se věnuji různým sportům, zejména miluji všechny raketové sporty, cyklistiku a trek po horách, a to po celý rok. Těším se na setkání na lekcích, u kterých ze sebe dostaneme maximum, posílíme tělo, ducha, a to vše s úsměvem a radostí.
TELEFON: 420 775 050 488
EMAIL: Hanca.Jandova@seznam.cz


Iveta Cíglerová
Zumba

Iveta Cíglerová

  • lektorka ZUMBA Fitness
  • licence B1
  • členka ZIN (Zumba Instructor Network)

Miluji hudbu a tanec. Moje taneční začátky sahají do raného dětství, kdy jsem navštěvovala kurzy rytmiky a posléze Lidovou školu umění-obor tanec. Další mojí taneční a sportovní aktivitou je aerobic, kterému se v Sokole věnuji již 23 roků. Zumbu tančím 8 roků, kurzy jsem navštěvovala nejdříve jako cvičenka, později jako lektorka. ZUMBA = zábava, párty, tanec a radost. Přijďte si užít skvělou Fitness párty!!! Těším se na Vás na mých lekcích.
TELEFON: 420 774 752 425, EMAIL: baf.c@seznam.cz

TELEFON: 420 774 752 425
EMAIL: baf.c@seznam.cz


RNDr. Hana Podhajská, Ph.D.,
masérka,lektor zdravotního cvičení

RNDr.Hana Podhajská, Ph.D.
Nabízím komplexní péči o duši i tělo, která vychází nejen z teoretických základů celostní medicíny. Moje profesní cesta začala pregraduálním studiem biologie a chemie na MU v Brně, pokračovala postgraduálním studiem buněčné biologie na UK, Lékařské fakultě v Hradci Králové a byla završena dvacetiletým působením na Farmac. fakultě téže univerzity. Souběžně s tím jsem se věnovala i tomu, co se dnes komplexně označuje jako zdravý životní styl. Jógu, taiji, qigong a shiatsu rozvíjím již řadu let ve škole Jana Pletánka v Pardubicích. V Norman´s Academy Praha jsem absolvovala kurzy cvičitele zdravotní tělesné výchovy, kde jsem se naučila techniky moderní fyzioterapie (práci s HSSP a dechem podle doc. Koláře, cvičení pánevního dna, cviky do kanceláře, měkké techniky). Nabízím vysoce individuální péči, která citlivě reflektuje momentální psychický i fyzický stav klienta.
TELEFON: 420 605 188 008
EMAIL: hana1podhajska@gmail.com


VERONIKA POKORNÍKOVÁ,
masérka.

VERONIKA POKORNÍKOVÁ
Jak jsem se dostala k masážím? Vždy mě bavilo pomáhat lidem a masáž je jednou z nejlepších forem, jak Vám mohu pomoci. Neustále se v této oblasti vzdělávám. Mojí největší radostí je spokojený klient. Mohu Vám nabídnout relaxační nebo sportovní masáž. Pokud klasická masáž nestačí, podíváme se „svalům na zoubek“ FUNDOVANÝMI DOTEKY. Mým cílem je Vaše maximální spokojenost😊.
TELEFON: 420 776 208 589
EMAIL: ver.hluchanova11@gmail.com


Mgr. Dita Raková,
fyzioterapeutka, masérka, instruktorka jógy

Mgr.Dita Raková
Pohyb a zájem o lidské tělo mě provází prakticky od malička, proto jsem se rozhodla tyto dvě oblasti skloubit a začala studovat obor fyzioterapie, který jsem úspěšně ukončila na Lékařské fakultě MU v Brně. Fyzioterapie v sobě spojuje znalosti medicínských oborů, znalost pohybu a také manuálních technik. Proto dokáže fyzioterapeut najít příčinu obtíží a pomoci ji vyřešit. Po studiích i v průběhu nich jsem měla možnost se setkat s lidmi s různorodými zdravotními problémy v nemocnicích (FN Brno a Porodnice Obilní trh) i na soukromých ambulancích – pracovala jsem především se ženami potýkajícími se s problémy v oblasti pánevního dna, těhotnými, po porodu s diastázou, lidmi po úrazech a s vertebrogenními obtížemi. Kromě moderních fyzioterapeutických metod využívám i prvky jógy, která mě nepřestává fascinovat svými možnostmi a účinky na lidské tělo i duši.
Co ode mě můžete čekat? Maximální snahu Vám pomoci ať už půjde o komplexní řešení Vašeho zdravotního problému, relax formou masáže či cvičení těhotenského, jógy nebo SM-systému.
TELEFON: 420 605 586 569
EMAIL: Dita.Rakova@seznam.cz


ZDENĚK ŠVEHLA,
instruktor tajči.

ZDENĚK ŠVEHLA
Od raného mládí jsem prošel mnohými pohybovými aktivitami. Sokolská průprava, sportovní gymnastika, jóga, tanec, pantomima, karate i aikido. Patřím i k zakládajícím cvičitelům jazzgymnastiky. Tchaj-ti čchüan se k nám dostalo až kolem roku 1992. Jeho jemná, plynulá forma patří ke kompletním uceleným cvičením a jsou známy všestranné pozitivní dopady na zdraví. Zároveň pomáhá posilovat tělo i mysl. Zdravotní působení jsem si ověřil i sám na sobě, a proto mu zůstávám věrný i do dnešní doby.
Číňané nadarmo neříkají, že cvičení tajči je cvičením na celý život, kde věk účastníka není rozhodujícím faktorem.
TELEFON: 420 732 585 763, EMAIL: svehla65@seznam.cz

TELEFON: 420 732 585 763
EMAIL: svehla65@seznam.cz


Mgr. Kristýna Procházková,
fyzioterapeutka a masérka.

Kristýna Procházková
Mým povoláním i koníčkem zároveň je fyzioterapie – již v rámci studia na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity jsem se setkávala s pacienty na lůžkových odděleních i v ambulantním provozu. Nyní pracuji v nemocničním zařízení, kde se zaměřuji na problematiku pánevního dna, fyzioterapii v těhotenství a v šestinedělí, potíže s otěhotněním, poporodní diastázy, blokády žeber či kostrče, inkontinenci, bolestivou menstruaci, bolestivý pohlavní styk… Velmi často mě navštěvují pacienti s bolestmi šíje, zad či horních končetin jakožto důsledek dnešního fenoménu sedavého zaměstnání. Klientům mohu nabídnout jemnou relaxační masáž, komplexní řešení problému fyziomasáží nebo konzultace.

TELEFON: 420 775 171 292
EMAIL: prochazkova.kristyna@centrum.cz