Náš tým

PETRA HAVLÍKOVÁ,
majitelka Fit-Angel.

Petra Havlíková
Již 22 let se aktivně pohybuje v oborech zdravý životní styl, image, komunikace a osobní rozvoj. Nadšený příznivce a trenér jógy a body&mind. Autorka projektu 1Wellness a Foodfashion, certifikovaná výživová poradkyně a image konzultantka, lektorka dalšího vzdělávání.
Motto: “Když nejsi ochoten udělat změnu, není ti pomoci.“
TELEFON: 420 608 479 390
EMAIL: petrahavlikova@1wellness.cz


RENATE RYBNÍČKOVÁ,
poradce zdravého životního stylu

RENATE RYBNÍČKOVÁ
Renate pracuje v oblasti výživy, pohybu, instruktor Nordic Walking, péče o pleť a změny životního stylu již 16 let. Během této doby absolvovala mnoho školení nejen v ČR, ale i v zahraničí. Je spolehlivou a citlivou součástí našeho týmu, oddaná své práci, využívající všech možností pro podporu a úspěch svých klientů.
TELEFON: 420 736 533 289
EMAIL: rybnickovarenate@gmail.com


EVA POKORNÁ,
masérka.

Eva Pokorná
Masírování mě naplňuje, přináší radost a harmonii do života mého i mých klientů. Během dvanáctileté praxe jsem absolvovala nespočet kurzů a osobnostních seminářů. Šla jsem cestou Oshových meditací, Reiki, Andělských seminářů (mj. Charles Viertue), psychologických seminářů. Mám za sebou roční studium arteterapie a muzikoterapie, ženské semináře, Etikoterapii.
TELEFON: 420 603 189 216
EMAIL: evanepokorna@gmail.com


Iveta Cíglerová
lektorka lekcí ZUMBA Fitness
Zumba

Iveta Cíglerová

  • licence ZUMBA Fitness ,B1
  • licence ZUMBA Kids
  • licence ZUMBA Kids Jr.
  • licence ZUMBA Gold
  • členka ZIN (Zumba Instructor Network)

Miluji hudbu a tanec. Moje taneční začátky sahají do raného dětství, kdy jsem navštěvovala kurzy rytmiky a posléze Lidovou školu umění-obor tanec. Další mojí taneční a sportovní aktivitou byl aerobic, kterému jsem se věnovala více než 20 roků. Zumbu tančím 9 roků, kurzy jsem navštěvovala nejdříve jako cvičenka, později jako lektorka. ZUMBA = zábava, párty, tanec a radost. Přijďte si užít skvělou Fitness taneční párty!!! Těším se na Vás na mých lekcích.
EMAIL: ivetaciglerova.zumba@seznam.cz
facebook: Iveta Cíglerová – ZUMBA Fitness
instagram: ivetaciglerova
www.ivetaciglerova.zumba.sweb.cz
TELEFON:


RNDr. Hana Podhajská, Ph.D.,
masérka,lektor zdravotního cvičení

RNDr.Hana Podhajská, Ph.D.
Nabízím komplexní péči o duši i tělo, která vychází nejen z teoretických základů celostní medicíny. Moje profesní cesta začala pregraduálním studiem biologie a chemie na MU v Brně, pokračovala postgraduálním studiem buněčné biologie na UK, Lékařské fakultě v Hradci Králové a byla završena dvacetiletým působením na Farmac. fakultě téže univerzity. Souběžně s tím jsem se věnovala i tomu, co se dnes komplexně označuje jako zdravý životní styl. Jógu, taiji, qigong a shiatsu rozvíjím již řadu let ve škole Jana Pletánka v Pardubicích. V Norman´s Academy Praha jsem absolvovala kurzy cvičitele zdravotní tělesné výchovy, kde jsem se naučila techniky moderní fyzioterapie (práci s HSSP a dechem podle doc. Koláře, cvičení pánevního dna, cviky do kanceláře, měkké techniky). Nabízím vysoce individuální péči, která citlivě reflektuje momentální psychický i fyzický stav klienta.
TELEFON: 420 605 188 008
EMAIL: hana1podhajska@gmail.com


Mgr. Dita Raková,
fyzioterapeutka, masérka, instruktorka jógy

Mgr.Dita Raková
Pohyb a zájem o lidské tělo mě provází prakticky od malička, proto jsem se rozhodla tyto dvě oblasti skloubit a začala studovat obor fyzioterapie, který jsem úspěšně ukončila na Lékařské fakultě MU v Brně. Fyzioterapie v sobě spojuje znalosti medicínských oborů, znalost pohybu a také manuálních technik. Proto dokáže fyzioterapeut najít příčinu obtíží a pomoci ji vyřešit. Po studiích i v průběhu nich jsem měla možnost se setkat s lidmi s různorodými zdravotními problémy v nemocnicích (FN Brno a Porodnice Obilní trh) i na soukromých ambulancích – pracovala jsem především se ženami potýkajícími se s problémy v oblasti pánevního dna, těhotnými, po porodu s diastázou, lidmi po úrazech a s vertebrogenními obtížemi. Kromě moderních fyzioterapeutických metod využívám i prvky jógy, která mě nepřestává fascinovat svými možnostmi a účinky na lidské tělo i duši.
Co ode mě můžete čekat? Maximální snahu Vám pomoci ať už půjde o komplexní řešení Vašeho zdravotního problému, relax formou masáže či cvičení těhotenského, jógy nebo SM-systému.
TELEFON: 420 605 586 569
EMAIL: Dita.Rakova@seznam.cz


ZDENĚK ŠVEHLA,
instruktor tajči.

ZDENĚK ŠVEHLA
Od raného mládí jsem prošel mnohými pohybovými aktivitami. Sokolská průprava, sportovní gymnastika, jóga, tanec, pantomima, karate i aikido. Patřím i k zakládajícím cvičitelům jazzgymnastiky. Tchaj-ti čchüan se k nám dostalo až kolem roku 1992. Jeho jemná, plynulá forma patří ke kompletním uceleným cvičením a jsou známy všestranné pozitivní dopady na zdraví. Zároveň pomáhá posilovat tělo i mysl. Zdravotní působení jsem si ověřil i sám na sobě, a proto mu zůstávám věrný i do dnešní doby.
Číňané nadarmo neříkají, že cvičení tajči je cvičením na celý život, kde věk účastníka není rozhodujícím faktorem.

TELEFON: 420 732 585 763
EMAIL: svehla65@seznam.cz


Mgr. Kristýna Procházková,
fyzioterapeutka a masérka.

Kristýna Procházková
Mým povoláním i koníčkem zároveň je fyzioterapie – již v rámci studia na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity jsem se setkávala s pacienty na lůžkových odděleních i v ambulantním provozu. Nyní pracuji v nemocničním zařízení, kde se zaměřuji na problematiku pánevního dna, fyzioterapii v těhotenství a v šestinedělí, potíže s otěhotněním, poporodní diastázy, blokády žeber či kostrče, inkontinenci, bolestivou menstruaci, bolestivý pohlavní styk… Velmi často mě navštěvují pacienti s bolestmi šíje, zad či horních končetin jakožto důsledek dnešního fenoménu sedavého zaměstnání. Klientům mohu nabídnout komplexní řešení problému fyziomasáží nebo konzultací.

TELEFON: 420 775 171 292
EMAIL: prochazkova.kristyna@centrum.cz


Robert Šťastník, masér.

Robert ŠťastníkVždy jsem se zajímal o lidské tělo, hledal příčiny bolesti a nemocí, smysl života. Jsem vegetarián a nekuřák. Život miluji ve všech jeho oblastech, fascinuje mě hledání pravdy a původu. I proto jsem se vydal na cestu maséra.
Mojí specializací mimo klasické a sportovní masáže je REFLEXNÍ TERAPIE, KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE a DORNOVA METODA. Cílem je odstranění příčiny problému a individuální přístup ke každému klientovi. Co dělám, to dělám rád. Znám se své talenty a mohu je nabídnout lidem, kteří hledají přesně to, co umím.
Moje motto: „Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.“ Sri Chinmoy

TELEFON: 420 739 553 859
EMAIL: masazestastnik@email.cz