Náš tým

PETRA HAVLÍKOVÁ,
majitelka Fit-Angel.

Petra Havlíková
Již 22 let se aktivně pohybuje v oborech zdravý životní styl, image, komunikace a osobní rozvoj. Nadšený příznivce a trenér jógy a body&mind. Autorka projektu 1Wellness a Foodfashion, certifikovaná výživová poradkyně a image konzultantka, lektorka dalšího vzdělávání.
Motto: “Když nejsi ochoten udělat změnu, není ti pomoci.“
TELEFON: 420 608 479 390
EMAIL: petrahavlikova@1wellness.cz


RENATE RYBNÍČKOVÁ,
poradce zdravého životního stylu

RENATE RYBNÍČKOVÁ
Renate pracuje v oblasti výživy, pohybu, instruktor Nordic Walking, péče o pleť a změny životního stylu již 16 let. Během této doby absolvovala mnoho školení nejen v ČR, ale i v zahraničí. Je spolehlivou a citlivou součástí našeho týmu, oddaná své práci, využívající všech možností pro podporu a úspěch svých klientů.
TELEFON: 420 736 533 289
EMAIL: rybnickovarenate@gmail.com


Iveta Cíglerová
lektorka lekcí ZUMBA Fitness
Zumba

Iveta Cíglerová

  • licence ZUMBA Fitness ,B1
  • licence ZUMBA Kids
  • licence ZUMBA Kids Jr.
  • licence ZUMBA Gold
  • členka ZIN (Zumba Instructor Network)

Miluji hudbu a tanec. Moje taneční začátky sahají do raného dětství, kdy jsem navštěvovala kurzy rytmiky a posléze Lidovou školu umění-obor tanec. Další mojí taneční a sportovní aktivitou byl aerobic, kterému jsem se věnovala více než 20 roků. Zumbu tančím 9 roků, kurzy jsem navštěvovala nejdříve jako cvičenka, později jako lektorka. ZUMBA = zábava, párty, tanec a radost. Přijďte si užít skvělou Fitness taneční párty!!! Těším se na Vás na mých lekcích.
EMAIL: ivetaciglerova.zumba@seznam.cz
facebook: Iveta Cíglerová – ZUMBA Fitness
instagram: ivetaciglerova
www.ivetaciglerova.zumba.sweb.cz
TELEFON:


RNDr. Hana Podhajská, Ph.D.,
masérka,lektor zdravotního cvičení

RNDr.Hana Podhajská, Ph.D.
Nabízím komplexní péči o duši i tělo, která vychází nejen z teoretických základů celostní medicíny. Moje profesní cesta začala pregraduálním studiem biologie a chemie na MU v Brně, pokračovala postgraduálním studiem buněčné biologie na UK, Lékařské fakultě v Hradci Králové a byla završena dvacetiletým působením na Farmac. fakultě téže univerzity. Souběžně s tím jsem se věnovala i tomu, co se dnes komplexně označuje jako zdravý životní styl. Jógu, taiji, qigong a shiatsu rozvíjím již řadu let ve škole Jana Pletánka v Pardubicích. V Norman´s Academy Praha jsem absolvovala kurzy cvičitele zdravotní tělesné výchovy, kde jsem se naučila techniky moderní fyzioterapie (práci s HSSP a dechem podle doc. Koláře, cvičení pánevního dna, cviky do kanceláře, měkké techniky). Nabízím vysoce individuální péči, která citlivě reflektuje momentální psychický i fyzický stav klienta.
TELEFON: 420 605 188 008
EMAIL: hana1podhajska@gmail.com


ZDENĚK ŠVEHLA,
instruktor tajči.

ZDENĚK ŠVEHLA
Od raného mládí jsem prošel mnohými pohybovými aktivitami. Sokolská průprava, sportovní gymnastika, jóga, tanec, pantomima, karate i aikido. Patřím i k zakládajícím cvičitelům jazzgymnastiky. Tchaj-ti čchüan se k nám dostalo až kolem roku 1992. Jeho jemná, plynulá forma patří ke kompletním uceleným cvičením a jsou známy všestranné pozitivní dopady na zdraví. Zároveň pomáhá posilovat tělo i mysl. Zdravotní působení jsem si ověřil i sám na sobě, a proto mu zůstávám věrný i do dnešní doby.
Číňané nadarmo neříkají, že cvičení tajči je cvičením na celý život, kde věk účastníka není rozhodujícím faktorem.

TELEFON: 420 732 585 763
EMAIL: svehla65@seznam.cz


PhDr. Kristýna Marková (Procházková),
fyzioterapeutka a masérka.

Kristýna Procházková
Mým povoláním i koníčkem zároveň je fyzioterapie – již v rámci studia na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity jsem se setkávala s pacienty na lůžkových odděleních i v ambulantním provozu. Nyní pracuji v nemocničním zařízení, kde se zaměřuji na problematiku pánevního dna, fyzioterapii v těhotenství a v šestinedělí, potíže s otěhotněním, poporodní diastázy, blokády žeber či kostrče, inkontinenci, bolestivou menstruaci, bolestivý pohlavní styk… Velmi často mě navštěvují pacienti s bolestmi šíje, zad či horních končetin jakožto důsledek dnešního fenoménu sedavého zaměstnání. Klientům mohu nabídnout komplexní řešení problému fyziomasáží nebo konzultací.

TELEFON: 420 775 171 292
EMAIL: prochazkova.kristyna@centrum.cz


Robert Šťastník, masér.

Robert ŠťastníkVždy jsem se zajímal o lidské tělo, hledal příčiny bolesti a nemocí, smysl života. Jsem vegetarián a nekuřák. Život miluji ve všech jeho oblastech, fascinuje mě hledání pravdy a původu. I proto jsem se vydal na cestu maséra.
Mojí specializací mimo klasické a sportovní masáže je REFLEXNÍ TERAPIE, KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE a DORNOVA METODA. Cílem je odstranění příčiny problému a individuální přístup ke každému klientovi. Co dělám, to dělám rád. Znám se své talenty a mohu je nabídnout lidem, kteří hledají přesně to, co umím.
Moje motto: „Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.“ Sri Chinmoy

TELEFON: 420 739 553 859
EMAIL: masazestastnik@email.cz


Bc. Martina Koktová, aromaterapeutka a masérka.

Bc. Martina KoktováMasážím a aktivní práci s klienty se věnuji již 9. rokem. Svoji praxi jsem začala v brněnském Em studiu (nyní Fit Angel), které jsem po 3 letech opustila a přestěhovala se za prací do Prahy. Nyní pracuji jako Spa Treatment Supervizor v zámeckém hotelu Chateau Mcely nedaleko Mladé Boleslavi. Mám vystudovanou Fakultu Sportovních studií na Masarykově Univerzitě v Brně, a pražský Institut Aromaterapie. Ráda pomáhám svým klientům ve zlepšování jejich životosprávy a zdravých návyků. Ve studiu Fit Angel bych se ráda věnovala aromaterapeutickému poradenství a masážím. Ve volném čase aktivně a ráda sportuji, čtu si, nebo trávím čas s rodinou a přáteli.

TELEFON: 420 725 905 403
EMAIL: koktova.martina1@gmail.com


Lenka Sobotová, masérka.

Lenka SobotováMoje „přírodní cesta“ ke zdraví začala více jak před 20ti lety, kdy jsem jako dárek od své mamky dostala knihu MILUJ SVŮJ ŽIVOT od Louise L. Hay. Na lidské tělo pohlížím holisticky- celistvě a soulad těla, duše a srdce je pro mě jednou z důležitých součástí mého života.
Ráda bych Vám nabídla jak klasickou sportovní masáž, která pomůže ulevit bolavým a unaveným svalům, tak masáž jemnější relaxační za použití přírodního oleje s výběrem vůně. Speciálně pro ženy pak masáž růžovým olejem, jejíž účinky jsou především uvolňující a působí antistresově. Na uvolnění a prohřátí nabízím masáž lávovými kameny v kombinaci s klasickou nebo relaxační masáží. V oblasti masáží se dále vzdělávám a v blízké době se můžete těšit například na celostní aroma masáž a maderoterapii, kterou se pomocí dřevěných válečků pomáhá odstraňovat celulitida. Ke své práci používám pouze 100% přírodní oleje, zejména značky Karel Hadek , Oshadi a Nobilis Tilia a 100% přírodní olejové parfémy značky Ashé, které mají kořeny v Brazílii a které považuji za jedny z nejlepších na našem trhu.
Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

TELEFON: 420 603 739 578
EMAIL: len.so@email.cz


Jarmil Vlach, masér.

Jarmil VlachZačínal jsem amatérsky masírovat před mnoha lety v různých sportovních klubech. Nyní, po ukončení pracovní kariéry, jsem se k masírování zase vrátil. Po absolvování odborných kurzů jsem složil potřebné státní zkoušky. Nabízím klasickou, sportovní i relaxační masáž. Masíruji dle přání klientů, jak celé tělo, tak jen jeho části. Dle potřeby používám, po souhlasu klientů, na potřebná místa i baňky. Navíc nabízím i ruční lymfatické masáže. Jsem fanda pro psychosomatiku, která bude důležitým zdravotním oborem budoucnosti. Ke zpříjemnění masírovací chvilky nabízím dobrý čaj z čejkovického Sonentoru. Těším se na Vás.

TELEFON: 420 602 206 827
EMAIL: jarmilvlach@seznam.cz