Náš tým

PETRA HAVLÍKOVÁ,
majitelka Fit-Angel.

Petra Havlíková
Již 22 let se aktivně pohybuje v oborech zdravý životní styl, image, komunikace a osobní rozvoj. Nadšený příznivce a trenér jógy a body&mind. Autorka projektu 1Wellness a Foodfashion, certifikovaná výživová poradkyně a image konzultantka, lektorka dalšího vzdělávání.
Motto: “Když nejsi ochoten udělat změnu, není ti pomoci.“
TELEFON: 420 608 479 390
EMAIL: petrahavlikova@1wellness.cz


RENATE RYBNÍČKOVÁ,
poradce zdravého životního stylu

RENATE RYBNÍČKOVÁ
Renate pracuje v oblasti výživy, pohybu, instruktor Nordic Walking, péče o pleť a změny životního stylu již 16 let. Během této doby absolvovala mnoho školení nejen v ČR, ale i v zahraničí. Je spolehlivou a citlivou součástí našeho týmu, oddaná své práci, využívající všech možností pro podporu a úspěch svých klientů.
TELEFON: 420 736 533 289
EMAIL: rybnickovarenate@gmail.com


Iveta Cíglerová
lektorka lekcí ZUMBA Fitness
Zumba

Iveta Cíglerová

  • licence ZUMBA Fitness ,B1
  • licence ZUMBA Kids
  • licence ZUMBA Kids Jr.
  • licence ZUMBA Gold
  • členka ZIN (Zumba Instructor Network)

Miluji hudbu a tanec. Moje taneční začátky sahají do raného dětství, kdy jsem navštěvovala kurzy rytmiky a posléze Lidovou školu umění-obor tanec. Další mojí taneční a sportovní aktivitou byl aerobic, kterému jsem se věnovala více než 20 roků. Zumbu tančím 9 roků, kurzy jsem navštěvovala nejdříve jako cvičenka, později jako lektorka. ZUMBA = zábava, párty, tanec a radost. Přijďte si užít skvělou Fitness taneční párty!!! Těším se na Vás na mých lekcích.
EMAIL: ivetaciglerova.zumba@seznam.cz
facebook: Iveta Cíglerová – ZUMBA Fitness
instagram: ivetaciglerova
www.ivetaciglerova.zumba.sweb.cz
TELEFON:


ZDENĚK ŠVEHLA,
instruktor tajči.

ZDENĚK ŠVEHLA
Od raného mládí jsem prošel mnohými pohybovými aktivitami. Sokolská průprava, sportovní gymnastika, jóga, tanec, pantomima, karate i aikido. Patřím i k zakládajícím cvičitelům jazzgymnastiky. Tchaj-ti čchüan se k nám dostalo až kolem roku 1992. Jeho jemná, plynulá forma patří ke kompletním uceleným cvičením a jsou známy všestranné pozitivní dopady na zdraví. Zároveň pomáhá posilovat tělo i mysl. Zdravotní působení jsem si ověřil i sám na sobě, a proto mu zůstávám věrný i do dnešní doby.
Číňané nadarmo neříkají, že cvičení tajči je cvičením na celý život, kde věk účastníka není rozhodujícím faktorem.

TELEFON: 420 732 585 763
EMAIL: svehla65@seznam.cz


Robert Šťastník, masér.

Robert ŠťastníkVždy jsem se zajímal o lidské tělo, hledal příčiny bolesti a nemocí, smysl života. Jsem vegetarián a nekuřák. Život miluji ve všech jeho oblastech, fascinuje mě hledání pravdy a původu. I proto jsem se vydal na cestu maséra.
Mojí specializací mimo klasické a sportovní masáže je REFLEXNÍ TERAPIE, KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE a DORNOVA METODA. Cílem je odstranění příčiny problému a individuální přístup ke každému klientovi. Co dělám, to dělám rád. Znám se své talenty a mohu je nabídnout lidem, kteří hledají přesně to, co umím.
Moje motto: „Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.“ Sri Chinmoy

TELEFON: 420 739 553 859
EMAIL: masazestastnik@email.cz


Bc. Martina Koktová, aromaterapeutka a masérka.

Bc. Martina KoktováMasážím a aktivní práci s klienty se věnuji již 9. rokem. Svoji praxi jsem začala v brněnském Em studiu (nyní Fit Angel), které jsem po 3 letech opustila a přestěhovala se za prací do Prahy. Nyní pracuji jako Spa Treatment Supervizor v zámeckém hotelu Chateau Mcely nedaleko Mladé Boleslavi. Mám vystudovanou Fakultu Sportovních studií na Masarykově Univerzitě v Brně, a pražský Institut Aromaterapie. Ráda pomáhám svým klientům ve zlepšování jejich životosprávy a zdravých návyků. Ve studiu Fit Angel bych se ráda věnovala aromaterapeutickému poradenství a masážím. Ve volném čase aktivně a ráda sportuji, čtu si, nebo trávím čas s rodinou a přáteli.

TELEFON: 420 725 905 403
EMAIL: koktova.martina1@gmail.com


JIVETA Jasmína BARTOŠOVÁ.
Iveta BartošováJiž téměř 30 let vede různé formy cvičení, pracuje jako lektor a osobní trenér, terapeut a poradce, masér. Zabývá se všemi věkovými kategoriemi od dětí předškolního věku přes těhotné až po seniory. Na člověka nahlíží celostním pohledem, zabývá se vším, co nás vede k harmonii.
Aktuálně se věnuje těmto oborům:
jóga/meditace, pilates/zdravá záda, kraniosakrální terapie, step aerobic, funkční trénink, nordic walking.
Její motto: „Tvoř – žij !“

TELEFON: 420 608 625 293
EMAIL: jogalisen@seznam.cz
web: www.pranajasmina.cz


Ivana Hrušková, masérka, rehabilitační sestra.

Ivana HruškováCelou svou pracovní kariéru jsem věnovala jako rehabilitační pracovník péči o pacienty , jak v ambulancích, tak i na lůžkových oddělení. Posledních 18 let jsem v zahraničí pečovala o geriatrické pacienty. Souběžně s tím jsem si postupně doplňovala vzdělání v oblasti různých druhů masáží a v oblasti prevence. Nyní všechny mé zkušenosti využívám v péči o klienty ve Fit Angel i v mém malém studiu.

TELEFON: 420 731 190 011
EMAIL: hruskovai@email.cz