Náš tým

PETRA HAVLÍKOVÁ,
majitelka Fit-Angel.

Petra Havlíková
Již 22 let se aktivně pohybuje v oborech zdravý životní styl, image, komunikace a osobní rozvoj. Nadšený příznivce a trenér jógy a body&mind. Autorka projektu 1Wellness a Foodfashion, certifikovaná výživová poradkyně a image konzultantka, lektorka dalšího vzdělávání.
Motto: “Když nejsi ochoten udělat změnu, není ti pomoci.“
TELEFON: 420 608 479 390
EMAIL: petrahavlikova@1wellness.cz


RENATE RYBNÍČKOVÁ,
poradce zdravého životního stylu, akreditovaný lektor Nordic walking.

RENATE RYBNÍČKOVÁ
Renate pracuje v oblasti výživy, pohybu, instruktor Nordic Walking, péče o pleť a změny životního stylu již 16 let. Během této doby absolvovala mnoho školení nejen v ČR, ale i v zahraničí. Je spolehlivou a citlivou součástí našeho týmu, oddaná své práci, využívající všech možností pro podporu a úspěch svých klientů.
TELEFON: 420 736 533 289
EMAIL: rybnickovarenate@gmail.com


Robert Šťastník, masér.

Robert ŠťastníkVždy jsem se zajímal o lidské tělo, hledal příčiny bolesti a nemocí, smysl života. Jsem vegetarián a nekuřák. Život miluji ve všech jeho oblastech, fascinuje mě hledání pravdy a původu. I proto jsem se vydal na cestu maséra.
Mojí specializací mimo klasické a sportovní masáže je REFLEXNÍ TERAPIE, KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE a DORNOVA METODA. Cílem je odstranění příčiny problému a individuální přístup ke každému klientovi. Co dělám, to dělám rád. Znám se své talenty a mohu je nabídnout lidem, kteří hledají přesně to, co umím.
Moje motto: „Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.“ Sri Chinmoy

TELEFON: 420 739 553 859
EMAIL: masazestastnik@email.cz


Bc. Martina Koktová, aromaterapeutka a masérka.

Bc. Martina KoktováMasážím a aktivní práci s klienty se věnuji již 9. rokem. Svoji praxi jsem začala v brněnském Em studiu (nyní Fit Angel), které jsem po 3 letech opustila a přestěhovala se za prací do Prahy. Nyní pracuji jako Spa Treatment Supervizor v zámeckém hotelu Chateau Mcely nedaleko Mladé Boleslavi. Mám vystudovanou Fakultu Sportovních studií na Masarykově Univerzitě v Brně, a pražský Institut Aromaterapie. Ráda pomáhám svým klientům ve zlepšování jejich životosprávy a zdravých návyků. Ve studiu Fit Angel bych se ráda věnovala aromaterapeutickému poradenství a masážím. Ve volném čase aktivně a ráda sportuji, čtu si, nebo trávím čas s rodinou a přáteli.

TELEFON: 420 725 905 403
EMAIL: koktova.martina1@gmail.com


JIVETA Jasmína BARTOŠOVÁ.
Iveta BartošováJiž téměř 30 let vede různé formy cvičení, pracuje jako lektor a osobní trenér, terapeut a poradce, masér. Zabývá se všemi věkovými kategoriemi od dětí předškolního věku přes těhotné až po seniory. Na člověka nahlíží celostním pohledem, zabývá se vším, co nás vede k harmonii.
Aktuálně se věnuje těmto oborům:
jóga/meditace, pilates/zdravá záda, kraniosakrální terapie, step aerobic, funkční trénink, nordic walking.
Její motto: „Tvoř – žij !“

TELEFON: 420 608 625 293
EMAIL: jogalisen@seznam.cz
web: www.pranajasmina.cz


Ivana Hrušková, masérka, rehabilitační sestra.

Ivana HruškováCelou svou pracovní kariéru jsem věnovala jako rehabilitační pracovník péči o pacienty , jak v ambulancích, tak i na lůžkových oddělení. Posledních 18 let jsem v zahraničí pečovala o geriatrické pacienty. Souběžně s tím jsem si postupně doplňovala vzdělání v oblasti různých druhů masáží a v oblasti prevence. Nyní všechny mé zkušenosti využívám v péči o klienty ve Fit Angel i v mém malém studiu.

TELEFON: 420 731 190 011
EMAIL: hruskovai@email.cz


Hana Štěpánková, masérka.

Hana ŠtěpánkováMasážím se věnuji již od roku 2013, kdy jsem absolvovala kurz maséra do zdravotnických zařízení.
Moje cesta dále vedla do wellness centra, kde jsem se školila na nejrůznější typy masáží a rituálů.
Zaměřuji se na masáže pro ženy a to především na klasické a sportovní masáže, které ulevují od bolesti svalů, ale i na relaxační ,kde pomocí jemných
masážních technik, navozujeme celkovou harmonizaci a regeneraci klienta.
Věnuji se také lymfatickým masážím celého těla i obličeje a masážím proti celulitidě. Jsrm velmi ráda, že s pokorou i hrdostí mohu každé ženě nabídnout péči přímo na míru.

TELEFON: 420 721 537 611
EMAIL: Kucharova38@seznam.cz