Masáže

online rezervace masáže

KLASICKÁ A SPORTOVNÍ MASÁŽ

Tento typ masáže je ideální pro nápravu zatuhlého svalstva, při bolestech páteře, hlavy, aj. Je určena téměř pro každého jedince – pro lidi vyskytující
se ve stresovém prostředí, trpícím nedostatkem pohybu a bolestmi pohybového aparátu. Sportovní masáž je intenzivnější než masáž klasická, avšak intenzita masáže závisí vždy na domluvě maséra s klientem.
Maséři: Robert Šťastník, Ivana Hrušková, Hana Štěpánková
45 minut – 550 Kč
60 minut – 680 Kč

Regenerační masáž na míru

Slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění, uvolnění a celkově osvěží celé tělo. Prostřednictvím měkkých technik spolu s vonnými oleji a reiki terapií navodí stav vnitřní harmonie. Masér kombinuje techniky a oleje dle přání a potřeby klienta.

Působí okamžitě a jednorázově. Vhodná pro aktivní lidi po tréninku, po práci, po túře, po víkendu na chatě, apod., pomáhá lidem dlouhodobě ležícím, kteří mají svaly ochablé (po zranění, znehybnění). Je ideálním doplňkem všech typů cvičení a sportů, pomáhá udržovat dlouhodobou tělesnou kondici.

PŘIJĎTE SI K NÁM ODPOČINOUT!
Masérka: Hana Štěpánková

40 minut 650
55 minut 850
85 minut 1050

Procedura pro formování postavy a proti celulitidě

Jedná se o velmi účinnou proceduru pro zadeček a dolní končetiny kombinující speciální tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní podkoží a zlepší se prokrvení a aktivuje se lymfatický systém, díky tomu se zlepšuje podkožní metabolismus, odtok odpadních látek a tím dochází k zlepšení pevnosti a pružnosti, vyhlazení celulitidy, formování postavy a odstranění únavy nohou. Tím se řadí mezi nejžádanější odborné procedury.
Masér: Robert Šťastník
90 minut – 890Kč

Reflexní masáž plosek nohou a dolních končetin

Masáž kombinuje reflexní masáž s masáží celých dolních končetin až po hýždě a efektem není jen skvělý pocit lehkosti a uvolnění spodní části těla, ale i hladkost, pružnost, zpevnění díky zlepšení cirkulace živin, odvedení odpadních produktů, prokrvení a stimulaci reflexních bodů.
Vynikající pro všechny zvláště pak pro dlouho sedící a sportovce.
Reflexní terapie je metoda, která umožňuje diagnostiku a nalezení nejslabšího místa organismu a efektivní započetí procesu jeho harmonizace, slouží výborně i k vyladění zdravého organismu, uvolnění svalových i jiných křečí a detoxikaci organismu. Je velmi vhodná pro napravování nebo ulevování od potíží pohybového aparátu. Lze jí výrazně ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému, látkové výměny, zmírnit či odstranit bolesti zad a krční páteře. Masáž chodidla a mačkání reflexních plošek příznivě ovlivňuje psychiku. Reflexní masáž lze využít jako metodu preventivní i léčebnou.
Tato technika je stará několik tisíc let a je založena na myšlence, že na chodidle a dlaních existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla, a to pravděpodobně cestou nervových propojení. Celý lidský organismus, každou jeho část, lze tedy ovlivňovat pomocí mačkání různě velkých plošek či bodů umístěných na plosce, prstech, nártech a okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou.
Masér: Robert Šťastník
60 minut – 680Kč

Kraniosakrální terapie

Je jemná manuální technika, pomocí které můžeme efektivně a účinně uvolnit napětí a tenzi uloženou hluboce v našem těle. Využitím jemného doteku o síle 5-ti gramů se uvolní bloky uložené v měkkých tkáních, které obklopují centrální nervovou soustavy, je vhodná při řešení nejrůznějších problémů a bolestí spojených s pohybovým aparátem a dále také při různých dysfunkcích orgánů. Posiluje organismus a podporuje jeho odolnost vůči nemocem.
Jak funguje kraniosakrální systém?
Největší vliv na funkce našeho těla a orgánů má mozek a mícha, které tvoří centrální nervovou soustavu (CNS). A právě CNS je výrazně ovlivněna funkcí kraniosakrálního systému, který tvoří membrány a mozkomíšní mok produkovaný v mozkových komorách. Mozkomíšní mok obklopuje, chrání a vyživuje CNS a plní celou řadu důležitých funkcí pro naše těla.
Každý den jsme vystaveni nejrůznějším negativním vlivům jako např. stresu a napětí, se kterým se musí naše tělo umět vypořádat. Tyto vlivy mohou způsobit stažení tkání a distorzi kraniosakrálního systému. Tyto distorze mohou následně způsobovat napětí, které se akumuluje okolo mozku a míchy a nakonec může ústit v blokády = restrikce. Restrikce následně tvoří bariéru zdravému fungování centrálního nervového systému a potenciálně i všech dalších systémů, které řídí CNS jako je zažívací, endokrinní, reprodukční, cévní, pohlavní a všechny ostatní systémy v těle.
Restrikce mohou být odhaleny a uvolněny využitím jednoduchých a jemných manuálních technik. Za využití lehkého doteku ruky hodnotíme pohmatem funkčnost kraniosakrálního systému na různých částech těla a rytmus cerbrospinální tekutiny pulsující okolo mozku a míchy.
Jemnými technikami se následně uvolňují restrikce v jakékoli tkáni, která ovlivňuje kraniosakrální sytém. Kraniosakrální terapie tímto způsobem vrací prostředí okolo mozku do rovnováhy a zvětšuje schopnost těla k sebekorekci.
Masér: Robert Šťastník
60 minut – 680Kč
90 minut – 890Kč

Dornova metoda

Je jednoduchých manuálním způsobem, jak pomoci sobě, svým blízkým nebo klientům při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Je metoda, která umožňuje nápravu obratlů a kloubů jemnou manuální terapií, kdy za aktivní účasti pacienta jsou přirozeně volným pohybem usazeny do správné polohy.
Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky a lze ji proto považovat za postup, jímž se léčí příčiny. Je-li příčina odstraněna, mizí i příznaky. Je nutné zde ale připomenout, že aktivní spolupráce pacienta je základním předpokladem úspěchu.
Dornova metoda se dá vhodně kombinovat s Breussovou masáží , zvláště při problémech se zády. Lidské tělo je jako dům. Pokud má dům špatně postavené základy, hroutí se celý. Analogicky musí mít i lidské tělo správně posazené kosti a klouby středu těla, aby mohlo dobře fungovat a nic mu nebránilo v pohybu. Z tohoto stanoviska vychází Dornova metoda, která dbá jako první na správné posazení kyčelních kloubů v kloubních jamkách.
Masér nejprve poměří délku dolních končetin. Pokud je jedna noha delší, znamená to špatné posazení kyčelního kloubu, způsobené většinou nesprávným sezením s překříženými nohami, porodem nebo otřesy při jízdě v dopravních prostředcích. Delší noha se jemně zasune, čímž se hlava kyčelního kloubu správně usadí do pouzdra. Po vyrovnání nohou jsou „základy domu“ opět v pořádku a lze pokračovat dalšími defekty. Problémy způsobené špatným držením těla se odrážejí na páteři – vzniká skolióza a různě vybočené obratle. Vše je spojeno s nepříjemnými bolestmi zad a hlavy. Také proto je Dornova metoda doporučována lidem trpícími bolestmi hlavy. Masér působí na krční obratle a klient s ním aktivně spolupracuje. Správným natočením hlavy a tlakem na postižené místo se obratle lépe navrací na své původní místo.
Masér: Robert Šťastník
60 minut – 680Kč
90 minut – 890Kč

Ajurvédská hluboko realxační masáž

Touto masáží se harmonizují a startují v těle samo očistné a léčebné procesy.
Hluboké uvolnění a relaxace nastává vlivem několika souběžných faktorů při této proceduře.
Dlouhé a klidné tahy rukou při kontaktu s tělem navozují pocit bezpečí
a tím dochází k pronikání léčebných essencí hluboko do kůže a svalů.
Essence z oleje působí pozitivně při mnohých konkrétních potížích.
Masáž má blahodárný vliv i na funkci lymfy v těle, zdravý spánek a zlepšuje pohyblivost.
Masérka: Hana Štěpánková
60 minut – 850 Kč

Odborná masáž z rukou rehabilitační sestry

Jedná se o hloubkovou masáž z rukou rehabilitační sestry s 40 letou praxí. Je intenzivnější než masáž klasická, zčásti je prováděna bez oleje, vhodná je především jako řešení bolestí a dorehabilitování různých problémů zad a pohybového aparátu.
55 minut – 750 Kč
Masérka, rehabilitační sestra: Ivana Hrušková

Spinal touch

Tato masáž je jemná, účinná dotyková metoda,která slouží k narovnání páteře. Dochází k okamžitému hlubokemu uvolnění páteře a jeho okolí. Ovlivni držení těla, zlepší funkci orgánů, psychiku i nervový systém. Slouží ke korekcím posturalnich pokřivení, využívá k tomu jemných doteků na bodech,které se nacházejí na hýždích, zádech, krku a hlavě. Velký vliv má terapie na uvolnění bránice a zvýšení průtoku krve k srdci. Posiluje samolečebné schopnosti organismu.
Masérka, rehabilitační sestra: Ivana Hrušková
55 minut – 750 Kč

Anticelulitidní masáž

Masáž dolních končetin, kdy za pomocí manuálních technik ,ale i klasické a přístrojové baňky,dochází k prokrvení a vyhlazení pokožky. Společně se skořicovým zábalem na závěr,pomáhá k hubnutí a odstranění celulitidy v oblasti boků a hýždí.
Maséři: Hana Štěpánková
55 minut – 550 Kč

Lymfatická masáž celého těla

Lymfatická masáž, je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu.
Provádí se jemnou a přesně určenou technikou. Manuální lymfodrenáž odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.Ženám je doporučováno lymfomasáž podstoupit minimálně 2 x do roka s 5-10 návštěvami. Po této kůře není vůbec od věci chodit na takzvané udržovací kůry jednou za 3 až 4 týdny. Jednorázová lymfatická masáž, tedy jedna návštěva, se bohužel míjí s požadovaným účinkem a nenaplní Vaše očekávání.
Maséři: Hana Štěpánková
120 minut – 1350 Kč

Lymfatická masáž dolních končetin

Ruční Lymfatická masáž dolních končetin zepředu i zezadu + bříško.Ženám je doporučováno lymfomasáž podstoupit minimálně 2 x do roka s 5-10 návštěvami. Po této kůře není vůbec od věci chodit na takzvané udržovací kůry jednou za 3 až 4 týdny. Jednorázová lymfatická masáž, tedy jedna návštěva, se bohužel míjí s požadovaným účinkem a nenaplní Vaše očekávání.
Maséři: Hana Štěpánková
55 minut – 850 Kč

Lymfatická masáž horních končetin + hrudník

Ruční Lymfatická masáž horních končetin + hrudník
Ženám je doporučováno lymfomasáž podstoupit minimálně 2 x do roka s 5-10 návštěvami. Po této kůře není vůbec od věci chodit na takzvané udržovací kůry jednou za 3 až 4 týdny. Jednorázová lymfatická masáž, tedy jedna návštěva, se bohužel míjí s požadovaným účinkem a nenaplní Vaše očekávání.
Maséři: Hana Štěpánková
55 min – 850 Kč